SHODAN trečius metus iš eilės iškovojo Pepsi Taurę.

Šį savaitgalyje Šiaulių arenoje vyko Lietuvos „Pepsi“ taurės karate kiokušin moksleivių (10m-18m) varžybos. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių sezone, kadangi išaiškina ne tik stipriausius kovotojus, bet ir stipriausias šalies karate kiokušin mokyklas. Šiais metais į Šiaulius suvažiavo apie 500 dalyvių iš 32 Lietuvos karate mokyklų. Ypač sėkmingai šiose varžybose pasirodė karatė kiokušin mokykla „Shodan“, kuri jau trečius metus iš eilės tapo absoliučia nugalėtoja komandinėje įskaitoje, iškovoti 41 medaliai – 14 aukso, 13 sidabro ir 14 bronzos. „Shodan“ kovotojai ženkliai komandinėjė įskaitoje aplenkė visas komandas – įskaitant vicečempiono vardą iškovojusią Kėdainių „Stoiko“ komandą, ir trečia vietą užėmusią Vilniaus „Saulės ženklo“ rinktinę.

 

Prestižiškiausioje jaunių amžiaus grupėje čempionais tapo Joana Tydikaitė (sv.kat -55kg), finalinėje kovoje galingu rankos smūgiu korpusą nokautavusi savo varžovę iš Vilniaus; bei Naglis Piatkovskis (sv.kat.-60kg) visas savo kovas taipogi laimėjęs anksčiau laiko, siųsdamas varžovus į nokautą. Vicečempiono vardus iškovojo Laura Staniūtė (sv.kat. -60kg) bei Evaldas Slušnys (sv.kat.-70kg). Tris iš eilės kovas anksčiau laiko laimėjusiam Evaldui kiek  nepasisekė finalinė kova, kovos eigą kontroliavęs klaipėdietis galingai smūgiavo kojom, tačiau to pasekoje patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti kovos. Laurai Staniūtei pusfinalio kovoje smūgiu iš kelėnu pasiuntusei varžovę į nokdauną, finalas susiklostė nesėkmingai, teko pripažinti varžovės iš Akmenės pranašumą.

 

Šiose varžybose čempionais įvairaus amžiaus grupėse bei svorio kategorijose tapo: Viktorija Lingaitytė, Viktorija Mockutė, Ričardas Drugeika, Mantas Tičkus, Dmitrij Sekunda, Skaistė Venckutė, Aušrinė Mažulytė, Julius Urbonas, Rima Barusaitė, Lijana Apanavičiūtė, Vaičikauskas Laurynas, Adelė Arcimavičiūtė.  

 

Sidabro medalius iškovojo: Vaida Neimantaitė, Vilius Skučas, Gintarė Tydikaitė, Kasparavičiūtė Rita, Benedikta Abaravičiūtė, Paulius Kuliešius, Ugnė Daukšaitė, Vilius Lipnickas, Oleg Zemlianskij, Karolis Butvilas, Ugnius Kystautas.

 

Bronzos medaliais pasipuošė: Juozas Džiaugys, Aivaras Jurevičius, Giedrė Kuliešiūtė, Gytis Ruzgys, Laura Platakytė, Monika Tydikaitė, Edgaras Jokubauskas, Giedrė Grigūnaitė, Dominykas Juškevičius, Ronaldas Rusys, Justina Vrašinskaitė, Dalia Grikšaitė, Indrė Uselytė, Erika Jokubauskaitė.

 

Karate mokykla „Shodan“  nuoširdžiai dėkoja savo globėjui labdaros ir paramos fondui „Gerumo versmė“ bei jo vadovei Ingai Gusiatinai, fondas vaikams už puikų pasirodymą ne tik įsteigė pergalės tortą, bet ir finansiškai parėmė vaikų nuvykimą į Šiaulius. 

 

Karate kiokušin mokyklos mokytojai Lukas Kubilius ir Viktorija Silvaškaitė, bei asistentai Aivaras Baltmiškis, Arnoldas Stanius, Tautyvas Šniaukas, Asta Galdikaitė, bei Viktor Usov džiaugiasi istorine auklėtinių sėkme. Tris metus eilės tapti Lietuvos moksleivių „Pepsi“ taurės laimėtojais dar nėra niekam pavykę per visą karate kyokushin Lietuvos istoriją. Mokytojų profesionalus, kantrus ir sąžiningas darbas jau ne pirmus metus duoda puikių rezultatų ir smagu pasidžiaugti, kad Klaipėdos „Shodan“ mokyklayra lyderė tarp 32 Lietuvos karate mokyklų.

SUSISIEKITE

48264

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

2019 © UAB "Shodan". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt