Shodaniečiai – keturioliktus metus stipriausi Lietuvos moksleivių taurės varžybose

 

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. Jose keturioliktus metus iš eilės triumfavo karate kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių visame karate sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies jaunuoliai nuo 10 iki 17 metų amžiaus.

Šių metų moksleivių taurės varžybose kumite (kovų) rungtyje pergalių siekė apie 710 sportininkų iš 39 Lietuvos karate klubų. Susumavus sportininkų rezultatus – pirmąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo karate kyokushin mokykla „Shodan“. Šio klubo sportininkai iškovojo net 153 medalius – 33 aukso, 34 sidabro ir 86 bronzos.

Varžybose čempionais tapę auklėtiniai: Joana Visakavičiūtė, Emil Burdin Augustas Auksorius, Nojus Antonovičius, Mindaugas Viščiūnas, Ugnius Dambrauskas, Ema Bučinskaitė, Barbora Latakė, Artiom Kosmakov, Dominykas Poškus, Eimutis Palubinskas, Linas Skališius, Tadas Vaitkus, Vykintas Kubilius, Mantė Skėrytė, Arminas Jauga, Herkus Šimkevičius, Laurynas Naruševičius, Ugnius Jemeljanenko, Artiom Brianskij, Goda Surgautaitė, Karolina Radžiūnaitė, Andrėja Gigaitė, Nikita Jakovčiuk, Dovydas Petrulevičius, Joris Bušma, Tautvydas Matevičius, Deimantė Domeikytė, Rebeka Krylova, Orinta Malinauskaitė, Aridas Simaitis, Jokūbas Mitkus, Aronas Valašinas.

Vicečempionai: Emilija Jučaitė, Kristupas Kiminius, Saulius Januška, Danil Ščegol, Grasilė Kasnauskytė, Leonas Alčauskas, Aras Barzdžius, Mykolas Martinaitis, Agota Marija Granickaitė, Deividas Knietas, Džiugas Zalepūga, Matas Abelkis, Arnas Černiauskas, Karolis Šlima, Dovydas Ambrazaitis, Emilija Gerasimenko, Dovydas Ūselis, Vakaris Adomaitis, Aurimas Dikšaitis, Tajus Petkevičius, Eimantas Pragulbeckis, Evelina Kavolytė, Augustė Kalikaitė, Tautvydas Lonžanskis, Davijus Zakarauskas, Benas Vansevičius, Ernestas Remeikis, Urtė Saunoriūtė, Aurimė Butkutė, Dovydas Bušnevas, Ieva Krenciūtė, Gustas Petrošius, Vėjas Urbonavičius, Aušvydas Špokauskas.

Bronzą iškovojo: Greta Vaitekūnaitė, Nikita Bezrukich, Andrius Jogminas, Augustas Zimkus, Edgaras Adomavičius, Simonas Kornišinas, Matas Klova, Valentinas Adomaitis, Benas Bernikas, Justas Ulozas, Aronas Šileika, Arminas Pudžmys, Antanas Zorys, Anastasija Škodaitė, Eva Janušonytė, Ana Merkelytė, Ditė Stankūnaitė, Neda Galdikaitė, Adriana Jegorova, Gintaras Jančiauskas, Vakaris Kažukauskas, Matas Ališauskas, Paulius Grauslys, Dominykas Tarvydas, Aistis Švedas, Domas Venckus, Erikas Kaščionis, Tajus Vaitkevičius, Julius Bruzdeilinas, Matas Astrauskas, Kristina Mockutė, Aistė Butvydaitė, Vilija Venckutė, Justas Butkus, Juozas Jonkus, Jokūbas Jundulas, Adrijus Martinavičius, Emilis Tamaševičius, Lukas Singh, Vytenis Jurgelionis, Žygimantas Vaičikauskas, Herkus Kaminskas, Rokas Slavinskis, Emilija Kišonaitė, Urtė Gedgaudaitė, Ugnė Žilevičiūtė, Austėja Gerybaitė,Karina Samulionytė, Erika Majer, Milda Klovaitė, Vilius Vainutis, Paulius Kaunas, Arnas Petraitis, Aron Kuptz, Žygintas Zabukas, Justas Jonušas, Domas Salys, Emilis Diržininkas, Karina Davydova, Martina Gurinovaitė, Karina Michniova, Saulė Šaulinskaitė, Domantas Masaitis, Artiom Chropenko, Matas Misiukonis, Emilis Girdenis, Nojus Mikuckis, Evenas Čeponas, Artiom Kostyrev, Deimantas Razbadauskas, Eivin Koroliov, Eglė Butvydaitė, Ūla Zemeckytė, Austėja Smilingytė, Neda Vaičytė, Živilė Bružaitė, Ula Gaubė, Dovydas Lukšas, Eitvidas Dirvonskis, Ignas Simonavičius, Benas Radeckis, Titas Eidėjus, Nikita Pimachin, Martynas Tarikas, Mantas Galgzdys.

Šiose varžybose savo jėgas taip pat išbandė: Aidas Simonaitis, Erikas Adomavičius, Augustas Ambrazaitis, Erikas Andrijauskas, Eimantas Andruška, Julius Antonovičius, Jegor Bakum, Gabrielė Benekeraitytė, Gerda Beniušytė, Markas Budrys, Justė Butrimaitė, Emilija Česnakaitė, Povilas Četvertakovas, Edvinas Čiunka, Aleksandr Demidov, Dominykas Dičmonas, Viltė Drungilaitė, Deimonas Drungilas, Timofej Fiodorov, Nojus Gaučius, Evilija Grubliauskaitė, Kamilė Ilgaudaitė, Enrikas Janušonis, Jokūbas Jašinskas, Martynas Jonelis, Aistė Juciūtė, Eva Jundulaitė, Dionis Kaliman, Renaldas Kazlauskas, Ernestas Kiesus, Milda Vanesa Kiesutė, Martynas Kontrimas, Neda Kontvainytė, Gabija Latviūnaitė, Astijus Leščiaukas, Tautvydas Letukas, Matas Litvinas, Rokas Liudžius, Matas Mažeika, Kristupas Mažonas, Lėja Mendelytė, Vilius Mingėla, Matas Mockus, Nedas Mockus, Ričardas Montvilas, Emilija Nomgaudė, Liutauras Pachomovas, Ugnė Paulauskaitė, Orentas Paulauskas, Domas Pauparis, Milda Petrova, Matas Platonovas, Augustinas Puleikis, Ąžuolas Pusvaškis, Orestas Radvilavičius, Saulė Gabija Rakauskaitė, Ignas Rakauskas, Denas Razmas, Kajus Remeikis, Motiejus Rimkus, Rimgailė Rimkutė, Gabrielė Rumbutytė, Karolis Rusys, Jonas Rymašas, Tautvydas Salys, Justas Simutis, Andrej Sitiajev, Pijus Šleinius, Klaudijus Šlepavičius, Gabrielius Smilingis, Nojus Stankus, Edvinas Strukčinskas, Rokas Struopus, Airidas Tarnys, Kristupas Ūkanis, Airidas Urbonavičius, Aras Vaičiūnas, Matas Valančius, Domas Vavilovas, Oskaras Vertelka, Matas Zaleckas, Mantas Zalepūga, Rojus Ąžuolas Žutautas.

Karate kiokušin klubo “Shodan” vadovas Lukas Kubilius bei kiti mokyklos treneriai labai džiaugiasi tokiais auklėtinių rezultatais bei kiekvienu Shodan mokyklos sportininku, dalyvavusiu šiose varžybose.

Kitas etapas – Europos čempionatas Bulgarijoje lapkričio 4-5 dienomis, kur savo jėgas išbandys bei pergalių sieks Lietuvos rinktinei priklausantys vyresnieji 16-20 metų amžiaus klubo Shodan mokyklos sportininkai.

SUSISIEKITE

31431

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt