Shodaniečiai 10 metus iš eilės stipriausia Lietuvos komanda

Savaitgalyje Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje bet ir komandinėje.

Puikiai šiose varžybose kovoję shodaniečiai iškovojo 19 aukso ir 19 sidabro, bei 40 bronzos medalį. Komandinėje įskaitoje Shodan mokykla tapo čempione, aplenkdama  Vilniaus „Ippon“  ir Kauno „Stoikas“ komandas.

Presitižiškiausioje jaunių (1999-2000m.) amžiaus grupėje čempionais tapo visas kovas laimėję Ieva Budrytė -65kg ir Dominykas Muntrimas +80kg., vicečempionu tapo  Matas Jonauskas -70kg.  Nedaug iki aukščiausių prizininkų pakylos pritrūko bronzos medalius iškovojusiems Viktorijai Zibarovai, Antanui Jonušui, Ainei Drėlingytei, Dovydui Jašinskiui, Tomui Stulpinui, Sauliui Siaurusevičiui.

Jaunučių (2001-2002m.) amžiaus grupėje nenugalimi buvo Domantas Venclovas, Maidas Tarvydas, Ugnė Pėlikytė, Gintarė Šėdytė, Viktorija Zykaitė. Vicečempiono vardus iškovojo Ignas Andriekus, Donatas Pokamoris, Kristupas Balčiūnas, Ralf Bintakies, Viktorija Kopninaitė, Darijai Adomaitytė.  Bronzos medaliu pasipuošė Ernesta Meškytė.

Vaikų amžiaus grupėse skirtingose svorio kategorijose čempionų vardus iškovojo: Julius Antonovičius, Edvinas Tubis, Kevinas Gintalas, Vilgailė Mališkaitė, Aras Kazakevičius, Osvaldas Špiliauskas, Viktorija Gulianova, Martynas Jonelis, Titas Janonis, Marija Sekunda, Dominykas Riauba, Denisas Sereckis,

Vicečempionais tapo:  Silvija Rukšėnaitė, Emilija Česnakaitė, Ignas Riauka, Živilė Bružaitė, Vilius Gaidjurgis, Enrikas Janušonis, Augustas Pocius, Titas Špėgis, Vaiva Šalkauskytė, Aistis Kavaliauskas, Erikas Dičius, Darius Merkulovas,

Bronzos medalius laimėjo:  Saulė Jančauskaitė, Amelija Juknevičiūtė, Greta Surgautaitė, Eglė Siurblytė, Gerda Tėvelytė, Joris Macas, Nojus Stankus, Kajus Masijauskas, Renaldas Kazlauskas, Povilas Mačiuitis, Titas Vapsva, Arminas Nikitin, Gintarė Šarkauskaitė, Domantas Norkus, Aleksandras Dovgopolovas, Nedas Morozovas, Austėja Lukauskytė, Nedas Mockus, Sergej Danilov, Mantas Galgzdys, Greta Intaitė, Nedas Gvezdauskas, Ugnė Kniežaitė, Jokūbas Baltūsis, Emilis Buivydas, Kristupas Klumbys, Nikita Riabinin, Arnoldas Žvinklys, Andrėj Bulbenkov, Gabrielius Skėrys, Modestas Jurgelis, Justas Malakauskas

Karatė mokyklos „Shodan“ treneriai džiaugiasi jubiliejine pergale Lietuvos taurės varžybose, bei tokiais aukštais savo auklėtinių pasiekimais ir nuosekliu darbu siekiant pergalių.