Shodaniečiai 6 metus iš eilės stipriausi Lietuvos jaunučių čempionate.

Savaitgalyje Jurbarke vykęs Lietuvos karate kyokushin jaunučių  gimusių 2001m.-1998m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Čempionate, kuriame dalyvavo apie 350 kovotojų iš beveik 40 Lietuvos klubų, puikiai pasirodė karate kyokushin mokykla "Shodan". Svarbiausiose sezono varžybose iškovota net 27 medaliai – 7 aukso, 7  sidabro ir 13 bronzos.  Reikia pasidžiaugti, kad neoficialioje komandinėje įskaitoje 6 metus iš eilės „Shodan“ mokykla iškovojo pirmąją vietą, antri liko Vilniaus “Budora” kovotojai, o trečią iškovojo šeimininkai Jurbarko “Kumite” sportininkai.

Varžybose buvo ypatingos tuom, kad tai buvo atranka į Europos jaunučių U-16 čempionatą. Tad jaunučių amžiaus grupėje 14-16 metų kovos buvo itin atkaklios, nes prizininkai užsitikrino teisę atstovauti Lietuvą Europos čempionate. Shodan mokyklos kovotojai iškovojo net 11 kelialapų į Europos čempionatą. Čempionais savo svorio kategorijose tapo Monika Tydikaitė, Laurynas Vaičikauskas, Ugnius Knystautas. Konkurencija buvo tokia didelė, kad norint tapti čempionu reikėjo įveikti net 4, o kai kuriems net 5 varžovus. Reikia pažymėti Moniką Tydikaitę, kuri šiais metais ne tik tapo Lietuvos čempione kovų rungtyje, bet ir prieš mėnesį vykusiame Lietuvos kata (technikos demonstravimo ) rungtyje taipogi tapo nugalėtoja, Monika yra laikoma viena perspektyviausių Lietuvos karatisčių. Vicečempiono vardą iškovojo Laura Pikturnaitė, o bronzos medaliais pasipuošė Monika Ryžkovaitė, Gytis Ruzgys, Eimantas Šarkauskas, Aistė Jankauskaitė, Viktorija Zibarova, Benedikta Abaravičiūtė, Agnė Bučytė.

Jaunučių 12-14 amžiaus grupėje nenugalimi buvo – Lukas Bučys, Dominykas Muntrimas, Kornelija Jankantaitė, Rasa Klemanskaitė. Vicečempiono vardus iškovojo – Rokas Mačiulis, Nojus Šeputis, Julija Balčiūtė, Žygimantas Šniaukas, Benas Jankauskas, Laura Žvaginytė. Bronzos medaliais pasipuošė Ugnė Pėlikytė, Liutauras Britenkovas, Agnė Knietaitė, Arvydas Višinskis, Guoda Pakalniškytė, Greta Jonutytė.

Karate kyokushin mokyklos “Shodan” mokytojai ir treneriai  Lukas Kubilius, Viktorija Kubilienė , Aivaras Baltmiškis,  Tomas Struopus, Asta Dauskurtė, Eugenijus Dauskurtas, džiaugiasi,  kad net 6 metus iš eilės pavyksta būti stipriausiais Lietuvos jaunučių čempionate, bei iškovoti  daugiau nei dešimt kelialapių į nacionalinę rinktinę.