Shodaniečiai 7 metus stipriausi Lietuvos moksleivių taurės varžybose

Šį savaitgalyje „Kėdainių arenoje“ vyko Lietuvos moksleivių karate kyokušin finalinės taurės varžybos. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių sezone, kadangi išaiškina ne tik stipriausius kovotojus, bet ir stipriausias šalies karate kiokušin mokyklas. Šiemet Lietuvos moksleivių kiokušin karatė taurės varžybų finale dėl pergalės kovojo 650 jaunųjų kovos menų sportininkų iš 39 skirtingų, po visą Lietuvą išsibarsčiusių, klubų. Sėkmingai šiose varžybose pasirodė karatė kiokušin mokykla „Shodan“, kuri jau šeštus metus iš eilės tapo absoliučia nugalėtoja komandinėje įskaitoje, iškovoti 66 medaliai – 16 aukso, 21  sidabro ir 29 bronzos. „Shodan“ kovotojai ženkliai komandinėjė įskaitoje aplenkė visas komandas.

Prestižiškiausioje jaunių (16-18m) ir jaunučių (14-16m) amžiaus grupėse čempionais tapo Giedrė Kuliešiūtė, Taironas Tilvikas, Urtė Lisaitė, Akvilė Laučytė, sidabro medalius iškovojo Ugnius Puplesis, Agnė Bučytė,  Eimantas Šarkauskas, Lukas Dunderas, Greta Rupšytė, Austėja Šalvytė, Arvydas Rubinas, Edvinas Juozaitis, Rugilė Špakauskaitė, Benedikta Abaravičiūtė, Ronaldas Rusys. Bronzos medaliais pasipuošė Julius Urbonas, Gytis Ragauskas, Andrius Gramauskas, Erika Raibužytė, Giedrė Grigūnaitė, Ieva Krivickaitė, Aistė Jankauskaitė, Adelė Arcimavičiūtė.

Vaikų 12-14m. amžiaus grupėje čempionais tapo Žygimantas Šniaukas, Dominykas Muntrimas, Dovydas Martišius, Sergej Zemlianksij, Ugnė Pėlikytė, Kornelija Jankantaitė, Dovydas Miknevičius, Laura Žvaginytė. Sidabro medalius iškovojo Liutauras Britenkovas, Greta Lekniūtė, Benas Jankauskas, Julija Balčiūtė, Edvinas Gerasimenko. Bronzos medalius laimėjo: Edgaras Zagurskis, Neila Mažonytė, Ugnė Sadauskaitė, Rasa Klemanskaitė, Greta Jonutytė, Viktorija Kopninaitė, Antanas Jonušas, Osvaldas Milašius, Deividas Bružas, Rokas Mačiulis, Lukas Bučys, Danielius Mizgiris.

Vaikų 10-12m. amžiaus grupėje nepralenkiami buvo Arnoldas Nikitin, Ignas Andriekus, Gvidas Petrauskas, Edvardas Petrauskas. Sidabrą po atkaklių kovų laimėjo: Marija Sekunda, Urtė Urbonavičiūtė, Jonas Endzinas, Ernesta Meškytė, Armandas Juška. Bronzos medalius iškovojo: Modestas Jurgelis, Elijas Žemgulis, Lukas Kalvaitis, Eimantas Kimėnas, Robertas Šlima, Žemyna Špakauskaitė, Ugnė Drungilaitė, Greta Intaitė, Domantas Noreika.

Karate kyokushin mokykla „Shodan“  nuoširdžiai dėkoja savo globėjams labdaros ir paramos fondui „Gerumo versmė“ bei jo steigėjams Martinui ir Ingai Gusiatinams, už nuolatinę teikiamą paramą vykstant bei ruošiantis varžyboms, taipogi savo nuolatiniams rėmėjas UAB „Minibank“ ir vadovui Jauniui Skierui.

Karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojų bei trenerių kolektyvas Lukas Kubilius, Viktorija Kubilienė, Tomas Struopus, Aivaras Baltmiškis, Asta Dauskurtė, Gabrielius Stanevičius džiaugiasi  auklėtinių sėkme. Septynis metus iš eilės tapti Lietuvos moksleivių taurės laimėtojais tai aukštas pasiekimus bei profesionalaus ir atsakingo trenerių darbo įvertinimas.