Shodaniečiai dominavo Lietuvos kata čempionate

Savaitgalyje Vilniuje vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo itin sėkmingas karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniams.  Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse,  kuriose varžėsi virš 150 dalyvių iš 15 Lietuvos karate mokyklų, buvo išdalinta 77 medaliai iš kurių net 31 atiteko „Shodan“ mokyklos aukltėtiniams – 8 aukso, net 9 sidabro, 14 bronzos medalius. Neoficialioje komandinėje įskaitoje shodaniečiai laimėjo 58 kovas ir surinko 114 taško toli už savęs palikdami antroje vietoje likusius Klaipėdos „Okinavos“ (26 laimėtos dvikovos ir 50 taškų) atstovus, bei Vilniaus „Budora“ klubą ( 11 ir 23)

Jaunučių 14-16m. amžiaus grupėje kur buvo varžovomąsi dėl kelialapių į Europos čempionatą buvo itin gausi, o sėkmingiausiai sekėsi Matui Jonauskui įveikusiam 2 savo varžovus bei patekusiame į finalą ir tapusiam vicečempionu bei iškovojusiam vietą Lietuvos rinktinėje. Bronzos medalius iškovojo Ieva Budrytė, Osvaldas Milašius, bei Viktorija Kopninaitė.

Skirtingose vaikų amžiaus grupėse čempionais tapo: Viktorija Zykaitė, Martin Kumpis, Liepa Petrošiūtė, Armandas Ros, Erikas Dičius, Vilius Pinikas, Gustas Petrošius, ir Greta Intaitė.

Vicečempionų vardus iškovojo: Aras Kazakevičius, Vilius Gaidjurgis, Dominykas Sabeckis, Sergej Danilov, Nedas Gvezdauskas, Viktorija Gulianova, Armandas Juškas, ir Žemyna Špakauskaitė.

Bronzos medaliais pasipuošė: Mindaugas Viščiūna, Dominykas Riauba, Lukas Medvedevas, Gabrielė Zakaraitė, Lukas Kalvaitis, Ugnė Drungilaitė, Henrikas Raibužis, Živilė Bružaitė, Paulė Visockytė, Fausta Šerpetytė, Austėja Kaubrytė.

Karate kiokušin mokykla „Shodan“ dar kartą įrodo, kad yra šiuo metu stipriausia Lietuvoje karate mokyklų, dominuojančių abiejuose karate disciplinuose tiek kumite (kovų), tiek kata ( kovos technikos demonstravimo) rungtyse.