Shodaniečiai iškovojo medalius Lietuvos suaugusiųjų čempionate

Šeštadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje įvykusiame Lietuvos suaugusiųjų kovų čempionate, dalyvavo 4 „Shodan“ mokyklos auklėtiniai – Eventas Gužauskas, Tautvydas Šniaukas, Edvinas Juozaitis, ir Olegas Zemlianskis, o tą pačią dieną vykusiame jaunių kata čempionate jėgas išbandė Laurynas Vaičikauskas ir Monika Tydikaitė.

Sunkiausioje sv. kategorijoje +85kg buvo itin didelė konkurencija, kadangi joje varžėsi  net 4 kovotojui turintys didelę patirtį ir paskutinio pasaulio čempionato dalyviai Japonijoje. Jų tarpe ir shodanietis Eventas Gužauskas, kuris pirmoje kovoje efektinga technika laimėja prieš varžovą iš Jonavos, tačiau pusfinalio kovoje nežymia persvara po pratęsimo nusileido vilniečiaui Edgard Sečinskij, kuris vėliau ir tapo  Lietuvos čempionu. Kovoje dėl trečios vietos, Eventas susikaupė ir palaužė labai pajėgaus  jonaviečio Antano Klibavičiaus pasipriešinimą bei laimėjo bronzos medalį.

Vyrų iki 65 kg. svorio kategorijoje debiutavo tik šiais metais į suaugusiųjų amžiaus grupę perėję Edvinas Juozaitis ir Olegas Zemlianskis.  Bronzos medalį šioje kategorijoje pavyko iškovoti Edvinui, kuris pirmoje kovoje įveikė varžovą iš Šiaulių, tačiau pusfinalyje nusileista labai pajėgiam vilniečiui, kuris vėliau ir tapo Lietuvos čempionu. Tačiau kovoje dėl trečios vietos Edvinui atiteko pergalė.  Shodaniečiui Olegui Zemlianskij pavyko garbingai priešinti savo varžovai iš Kauno, tačiau fiziškai tvirtesnis ir labiau patyręs kaunietis buvo pripažintis kovos nugalėtoju. Svorio kat. iki 70kg. Tautvydui Šniaukui jau pirmoje kovoje teko kovoti prieš daugartinį Europos čempioną bei pasaulio čempionato prizininką Andrių Misecką, nors Tautvydas turėjo šansą ir buvo pergudravęs savo varžovą, tačiau jėgų pritrūko ir jau pratęsimo metu kaunietis neišleido pergalės iš rankų.

Jaunių kata (technikos demonstravimas) rungtyje puikiai pasirodė ir sidabro medalius iškovojo Laurynas Vaičikauskas ir Monika Tydikaitė.

Šis čempionatas buvo itin konkurencingas, kadangi kovota dėl kelialapio į Europos čempionatą Gruzijoje. Lietuvos čempionai  užsitikrino vietas rinktinėje, o prizininkai tapo kandidatais, tad lieka tikėtis, kad neužilgo vyksiančioje rinktinių stovykloje shodaniečiai papildys Lietuvos rinktinės gretas.

SUSISIEKITE

73302

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt