Shodaniečiai stipriausi Lietuvos taurės varžybose 9 metai iš eilės

Savaitgalyje Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje bet ir komandinėje. Puikiai šiose varžybose kovoję shodaniečiai iškovojo 17 aukso ir 17 sidabro, bei 41 bronzos medalį. Komandinėje įskaitoje Shodan mokykla tapo čempione, aplenkdama Kauno „Kumščio“ ir Vilniaus „Ippon“ komandas.

Presitižiškiausioje jaunių (16-18m) amžiaus grupėje čempionais tapo visas kovas akivaizdžia persvarą laimėję Ronaldas Rusys, Ričardas Drugeika, ir Laura Pikturnaitė. Ypač efektingai kovojo abu vaikinai nuo, kurių galingų smūgiu ir efektingos technikos varžovai neatsilaikydavo ir kovos baigdavosi anksčiau laiko.  Vicečempionų vardus iškovojo Greta Aleksiejūtė, ir Viktorija Zibarova. Bronzos medaliai pasipuošė Ainė Drėlingytė, Lijana Apanavičiūtė, Emilija Tydikaitė ir Jūratė Milašiūtė.

Ypač atkakli kova vyko jaunučių amžiaus grupėje sv. kat.-65kg iš rinktinės gretų iškritus vienai sportininkei atsirado vieta, į kurią pretendavo daugiau nei 10 kovotojų. Ypač sėkmingai šioje svorio kategorijoje sustartavo Julija Balčiūtė laimėjusi ne tik čempionės titulą, bet ir kelialapį į Europos jaunučių čempionatą, kuris lapkričio 24-25d. vyks Bulgarijoje. Bronzos medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo Kornelija Jankantaitė.

Čempionų vardus skirtingose svorio kat. ir amžiaus grupėse iškovojo Viktorija Gulianova, Dominykas Riauba, Tomas Konovalov, Marija Sekunda, Matas Jonauskas, Lukas Kalvaitis, Armandas Ros, Augustė Senkutė, Enrika Raubutaitė, Greta Intaitė, Mindaugas Viščiūna, Titas Jankūnas, Laura Žvaginytė.

Vicečempionais tapo:  Gvidas Kantautas, Gvidas Petrauskas, Martin Kumpis, Gintarė Šarkauskaitė, Evaldas Pocius, Gabrielė Zakaraitė, Edvinas Katkus, Vaidas Tiominas, Ugnė Sadauskaitė, Elijus Kučinskas, Danielius Sudeikis, Arnoldas Nikitin, Saimonas Pinikas, Benas Bružas, Mantas Galgzdys.

Bronzos medalius laimėjo:  Guoda Paulauskaitė, Živilė Bružaitė, Ugnė Kniežaitė, Gintarė Drungilaitė, Austėja Kaubrytė, Darius Merkulovas, Kornelija Klastaitytė, Fausta Šerpetytė, Rebeka Krylova, Lukas Bučys, Ralf Bintakies, Dovydas Jedenkus, Viktorija Ilginytė, Austėja Lukauskytė, Arnas Derkintis, Dominykas Sabeckis, Armandas Juška, Ainaras Vaizgėla, Maksim Šorochov, Artūras Kuzminskas, Martynas Jonelis, Mantas Kontvainis, Donatas Pokamoris, Augustė Kniežaitė, Augustas Pocius, Ernesta Meškytė, Nedas Baltikauskas, Domas Arnotas, Simas Petrošius, Arnoldas Žvinklys, Jūratė Milašiūtė, Justas Jucevičius, Arnas Kareckas, Edas Stonkus, Gražvydas Gružininkas, Nikita Riabinin, Žymantas Gružininkas.

Karatė mokyklos „Shodan“ treneriai džiaugias tokiais aukštais savo auklėtinių pasiekimais ir nuosekliu darbu siekiant pergalių.