Shodaniečiai vaikų čempionate

Birželio mėnesį per dvi dienas įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas Kėdainiuose. Šiame čempionate dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos, taip pat ir „Shodan“ mokyklos sportininkai. „Shodan“ mokyklos auklėtiniai surinko net 173 medalius iš kurių: aukso – 29, sidabro – 50 ir bronzos – 94 ir tapo geriausiu karate klubu. Nepaisant karantino aplinkybių, vaikai sportavo nuotolinėse treniruotėse, bet neprarado ryžto, motyvacijos ir puikiai pasirodė varžybose.

Čempionais tapo:

Danielius Aširovas, Eimantas Pragulbeckis, Herkus Šimkevičius, Joris Bušma, Jokūbas Jasas, Julius Antonovičius, Neilas Švedas, Simonas Mataitis, Vykintas Kubilius, Aurimas Dikšaitis, Karolina Radžiūnaitė, Natalija Vitkutė, Dovydas Bušnevas, Aurimė Butkutė, Artiom Brianskij, Tautvydas Matevičius, Anastasija Škodaitė, Dovydas Ūselis, Gabija Kniežaitė, Gertrūda Bendinskaitė, Adriana Jegorova, Benita Kučinskaitė, Deimantė Domeikytė, Goda Surgautaitė, Nikita Jakovčiuk, Domantas Viskontas, Emilis Latakas, Justinas Rima, Vilija Narkutė, Agata Stainytė.

Vicečempionais tapo:

Aistė Butvydaitė, Dominykas Dičmonas, Eivin Koroliov, Mingailė Simaitytė, Žygintas Zabukas, Arnas Černiauskas, Elija Celiščeva, Liutauras Pachomovas, Matas Ališauskas, Oskaras Barkus, Robertas Kulpys, Sati Kolomojec, Tauras Baltrušaitis, Vaiva Saulėnaitė, Arnas Ivanovas, Emilis Diržininkas, Neda Kontvainytė, Ūla Zemeckytė, Gerda Tėvelytė, Timofej Fiodorov, Beatričė Kučinskaitė, Matas Rumčikas, Tautvydas Salys, Domantas Žebrauskas, Saulė Rakauskaitė, Matas Daukintis, Nojus Mikuckis, Leonas Alčauskas, Neda Galdikaitė, Austėja Smilingytė, Dovydas Petrulevičius, Gerda Beniušytė, Ignas Simonavičius, Kipras Mejeris, Martynas Kontrimas, Airidas Tarnys, Andrėja Gigaitė, Dovydas Beniušis, Emilis Miceika, Eva Janušonytė, Evelina Kavolytė, Joris Macas, Agata Stainytė, Austėja Beniušytė, Emilija Gerasimenko, Juozas Jonkus, Kazimieras Samsonovas, Mykolas Martinaitis, Paulius Kaunas, Ula Gaubė.

Bronzos medalius iškovojo:

Vakaris Adomaitis, Augustas Barkauskas, Kamilė Blyžaitė, Paulius Eikinas, Edvardas Einikis, Joshua Jakštas, Mantas Kutra, Dominykas Poškus, Ernestas Remeikis, Rojus Rutkauskas, Aidas Simonaitis, Edvinas Strukčinskas, Olgerdas Vaitkus, Vilius Velutis, Danielius Vita, Augustė Bakševičiūtė, Gabija Banytė, Matas Bendikas, Edvardas Celiščevas, Gabija Čapaitė, Kornelijus Gaina, Urte Gedgaudaitė, Arminas Jackus, Amelija Juknevičiūtė, Sandra Juodaitytė, Justas Kazakevičius, Ernestas Kiesus, Nikol Kolomojec, Barbora Latakė, Algirdas Martynovas, Jokūbas Mitkus, Martynas Navickis, Dominykas Norkus, Tajus Petkevičius, Kristupas Pocius, Martynas Pranauskas, Ula Rudytė, Domas Salys, Saulė Šaulinskaitė, Ugnė Šaulytė, Airidas Urbonavičius, Neda Vaičytė, Tadas Vaitkus, Titas Vapsva, Vilius Venckus, Neilas Zavertas, Ugnė Žilevičiūtė, Liepa Žutautė, Emilija Česnakaitė, Viltė Drungilaitė, Kamilė Einikytė, Vilius Gaubys, Nojus Jurkaitis, Motiejus Rimkus, Karolis Šlima, Markas Budrys, Justas Jonušas, Rugilė Krajinskaitė , Rūta Petraitytė, Denas Razma, Kajus Rutkauskas, Deiva Sudintaitė, Matas Zaleckas, Nojus Zaleckas, Matas Abelkis, Eimutis Palubinskas, Gabrielius Smilingis, Dinaras Bružas, Aušrinė Čiaginskaitė, Feliksas Čiaginskas, Titas Eidėjus, Kristina Mockutė, Laura Norkutė, Dominykas Rušinskas, Andrej Sitiajev, Žygimantas Vaičikauskas, Jonas Jogminas, Jonas Rymašas, Armandas Ruikis, Eimantas Andruška, Titas Januškevičius, Dovydas Lukšas, Ąžuolas Pusvaškis, Ignas Rakauskas, Augustas Rimkus, Donatas Ruginis, Gabrielė Rumbutytė, Liutauras Rumovskis, Ugnė Šležaitė, Deivydas Šulcas, Vytautas Vaitkus, Erikas Andrijauskas, Kamilė Kurlinkutė, Vilius Vainutis.

Visa treneriu komanda džiaugiasi ir didžiuojasi tokiais puikiais jaunųjų sportininkų rezultatai, kad jie nepabūgo karantino, sportavo namuose, o grįžę į gyvas treniruotes stengėsi kuo geriau pasiruošti varžyboms.

SUSISIEKITE

73332

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt