Shodaniečių dominavimas Lietuvos jaunių-vaikų KATA čempionate

Savaitgalyje Klaipėdoje vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo itin sėkmingas karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniams.  Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse,  kuriose varžėsi 130 dalyvių iš 11Lietuvos karate mokyklų, buvo išdalinta 45medaliai iš kurių net 21 atiteko „Shodan“ mokyklos aukltėtiniams – 5 aukso, net 5 sidabro, 11 bronzos medalius. Neoficialioje komandinėje įskaitoje shodaniečiai laimėjo 35 kovas ir surinko 53,5 taško toli už savęs palikdami antroje vietoje likusius Klaipėdos „Okinavos“ (17 laimėtų dvikovų ir 22,5 taško) atstovus, bei Šiaulių ir Jurbarko komandas kurios pasidalino 3 vietas.

Didžiausia intriga buvo jaunučių 14-16m. amžiaus grupėje kur buvo varžovomąsi dėl kelialapių į Europos čempionatą. Varžybų netikėtumu tapo pirmą kartą kata varžybose startavęs Matas Jonauskas įveikęs net tris savo varžovus tapęs čempionu bei užsitikrinęs kelialapį į Europos čempionatą. Merginų amžiaus grupėje vicečempione tapo Ieva Kriaučiūnaitė iškovodama tuo pačiu kelialapį į Europos čempionatą, o bronzos medalį iškovojo Benedikta Abaravičiūtė.

Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Greta Intaitė (2 metus iš eilės apgynė čempionės vardą), Martin Kumpis, Viktorija Kopninaitė, bei Guoda Paulauskaitė. Sidabro medaliais pasipuošė Edvardas Petrauskis, Gustas Petrošius, Greta Jonutytė, bei Žemyna Špakauskaitė. Bronzos medalius iškovojo Nedas Gvezdauskas, Arnoldas Nikitin, Austėja Kaubrytė, Kornelija Klastaitytė, Armandas Juška, Rasa Klemanskaitė, Ugnė Pėlikytė, Ugnė Drungilaitė, Emilija Virkėtytė, bei Edgaras Zagurskis.

Karate kiokušin mokykla „Shodan“ dar kartą įrodo, kad yra šiuo metu stipriausia Lietuvoje karate mokyklų, dominuojančių abiejuose karate disciplinuose tiek kumite (kovų), tiek kata ( kovos technikos demonstravimo) rungtyse. 

SUSISIEKITE

81256

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt