Shodaniečių pergalės Lietuvos jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų varžybose.

Savaitgalyje Jurbarke vyko Lietuvos jaunimo, suaugusiųjų taurės, bei senjorų virš 35m. varžybos, kuriose puikiai sekėsi karatė mokyklos „Shodan“ kovotojams -  iškovoti 4 aukso, 3 sidabro, ir 5 bronzos medaliai.

Jaunimo amžiaus grupėje buvo varžomąsi ir dėl kelialapių į Europos čempionatą, tad į finalą patekę sportininkai užsitikrino vietas rinktinėje. Merginų tarpe Lietuvos čempione -60kg., svorio kategorijoje tapo Rima Barusaitė. Vaikinų tarpe į finalą pateko bei vicečempionais tapo Julius Urbonas -85kg., bei Dominykas Juškevičius +85kg. Tad net trys shodaniečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą, kuris lapkričio mėnesį vyks Bulgarijoje. Bronzos medalius jaunimo amžiaus grupėje iškovojo Gintarė Tydikaitė, Viktorija Mockutė, Ugnė Daukšaitė, Edvinas Juozaitis. Garbingai kovojo ir Olegas Zemlianskij, tačiau po atkaklių kovų Olegui teko tenkintis 4 v.

Suaugusiųjų taurės varžybose čempionu tapo Tautvydas Šniaukas kovojęs -80kg sv. kat. Nepaisant to, kad Tautvydo svoris yra 69kg., jis jėgas nusprendė išbandyt sunkesnėje svorio kategorijoje ir tapti jos nugalėtoju. Suaugusiųjų pradedančiųjų kategorijoje taipogi čempionu tapo Deividas Gibėža.

Senjorų (35m. ir vyresnių) amžiaus grupėje, svorio kat. -80kg podiumą užpildė vien shodaniečiai – čempionu tapo Edvinas Cybuličius, vicečempionu Sergej Zemlianksij, o bronzos medaliu pasipuošė Rimas Visockis.

Reikia pasidžiaugti, kad karate mokykla „Shodan“ dar kartą įrodo, kad yra viena pajėgiausių Lietuvoje visose amžiaus grupėse – ir vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų, bei senjorų.