Shodaniečių pergalės Lietuvos jaunučių čempionate

 

 

Šį savaitgalį Kėdainiuose įvyko Lietuvos kiokušin karatė U-16 čempionatas, kuriame dalyvavo ir Shodan mokyklos sportininkai. Shodan mokyklos sportininkai iškovojo 24 medalius iš kurių: 6- aukso, 6- sidabro ir 12 bronzos medalių.

Jaunučių merginų -50 kg svorio kategorijoje Vilgailė Mališkaitė pusfinalyje nugalėjo varžovę Živilę Rašinskaitę iš klubo „Stoikas“, o finale susitikimo su shodaniete Urte Saunoriūtę, kuri pusfinalyje taip pat įveikė Živilę Rašinskaitę. Shodaniečių finale teisėjų sprendimų stipresnė buvo ir čempione tapo Vilgailė Mališkaitė.

-60 kg svorio kategorijoje Erika Petrikaitė laimėjusi net 4 kovas tapo Lietuvos čempionė. Erika aštuntfinalyje laimėjo prieš Martyną Komskytę iš klubo „Taurus“, ketvirtfinalyje nugalėjo Kamilę Rožnytę iš klubo „Energija“, pusfinalyje įveikė Rimą Dulko iš klubo „Atemi“, o finale užtikrintai laimėjo prieš Giedrę Senikaitė iš klubo „Osu“ ir tapo Lietuvos čempionė.

+65 kg svorio kategorijoje Gintarė Šarkauskaitė pusfinalyje užtikrintai laimėjo prieš Augustę Uleckaitę ir pateko į finalą. Finale susitiko su Jeva Čepulionyte, prieš kurią techniškais, bei efektingais smūgiais laimėjo kovą ir tapo Lietuvos čempionė.

Jaunučių vaikinų -55 kg svorio kategorijoje Martin Kumpis ketvirtfinalyje įveikė Aurimą Kregždį iš klubo „Kumite Jonava“, pusfinayje nugalėjo Robertą Kovger iš klubo „Ippon“, finale užtikrintai laimėjo prieš Pijų Savanevičių iš klubo „Budora“ ir tapo Lietuvos čempionu.

-70 svorio kategorijoje Gratas Tamošiūnas aštuntfinalyje įveikė Andrijaną Abraitį iš klubo „Tornadas“, ketvirtfinalyje nugalėjo Domantą Širingevičių, pusfinalyje laimėjo prieš bendraklubį Danil Grigorjev, o finale nugalėjo shodanietį Aušvydą Špokauską ir tapo Lietuvos jaunučių čempionas.

-75 svorio kategorijoje Titas Špėgis pusfinalyje laimėjo prieš Kasparą Kalpavičių iš klubo „Osu“, finale nugalėjo bendraklubį Klaidą Andriukaitį ir tapo Lietuvos čempionu.

Visi bronzos laimėtojai tapo kandidatais į Lietuvos rinktinę, o finalininkai pateko į Lietuvos rinktinę ir turės galimybę sudalyvauti Europos čempionate, kuris šiais metais vyks lapkričio 13-14 dienomis Oradea, Rumunijoje.

Vicečempionai:

Živilė Bružaitė (Kata), Aronas Valašinas, Klaidas Andriukaitis, Aušvydas Špokauskas, Donatas Zeigis, Urtė Saunoriūtė.

Bronzos medalio laimėtojai:

Ieva Krenciūtė, Viktorija Gulianova, Rebeka Krylova, Nedas Mockus, Aridas Simaitis, Danielius Sudeikis, Gustas Petrošius (Kata), Martin Kumpis (Kata), Rebeka Krylova (Kata), Martynas Jonelis, Danil Grigorjev, Gustas Petrošius.

Garbingai kovojo, tačiau prizininkais netapo:

Matas Veitas, Vilius Gaidjurgis, Urtė Zaburaitytė, Kamilė Zubavičiūtė, Tautvydas Vaigauskas, Vilius Pinikas, Aras Kazakevičius, Sergej Danilov, Andrėjus Poškus, Arunas Songaila, Arnas Vainutis, Paulius Petkus, Edvinas Čiunka, Enrikas Janušonis, Vėjas Urbonavičius, Augustas Pocius, Titas Jankūnas, Mantas Galgzdys.

Šiam čempionatui buvo nuosekliai ir intensyviai ruošiamasi, sportininkai sportavo 5-6 kartus per savaitę. Visa trenerių komanda džiaugiasi tokiu puikiu savo auklėtiniu pasiekimu – iškovota kelialapių į Europos čempionatą, bei daug bronzos laimėtojų tapo Lietuvos rinktinės kandidatais ir komandinėje įskaitoje yra viena stipriausių rinktinių.

SUSISIEKITE

67353

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt