Shodaniečių pergalės Olandijoje

Olandijoje vykusiame atvirame kyokushin karate čempionate puikiai pasirodė Klaipėdos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Šis tarptautinis turnyras kasmet vis sutraukia daugiau ir daugiau dalyvių – šiais metais jų susirinko apie 300, net iš 10 šalių. Kiekvienais metais Lietuvos federacija deleguoja itin gausią komandą, ne išimtis ir šie metai – lietuvių į Olandiją atvažiavo apie 75 dalyviai, iš kurių net 35 buvo klaipėdiečiai.

 

Nepaisant ilgos ir varginančios net 2 paras trukusios kelionės „Shodan“ kovotojai įrodė savo pajėgumą bei aukštą meistriškumo lygį, bei garbingai atstovavo savo miestą bei šalį. Viso Lietuvos delegacija iškovojo 9 aukso, 8 sidabro bei 7 bronzos medalius. Džiugu pastebėti, kad klaipėdiečiai buvo pagrindiniai medalių kalviai. Karate kyokushin mokyklos „Shodan“ mokiniai iškovojo net 6 aukso, 4 sidabro, bei 5 bronzos medalius.

 

Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Laurynas Vaičikauskas, Sergej Zemlianskij, Rita Kasparavičiūtė, Skaistė Venckutė, Rima Barusaitė. Sidabro taures iškovojo: Arnas Augutis, Karolis Butvilas, Vaida Neimantaitė, Indrė Uselytė. Bronzos medaliai atiteko: Kasparas Punans, Naglis Piatkovskis, Armandas Kneita, Žygimantas Šniaukas, Ariana Sizikovaitė. Vos žingsnelio iki bronzos medalio pritrūko ir ketvirtosiomis vietomis tenkinosi: Saulė Minkevičiūtė, Karina Paplavskaja, Valerija Čiunajeva, Monika Ryžkovaitė, Veronika Timakova, Ugnė Daukšaitė, Karolis Ulteravičius, Dovydas Rakevičius, Šarūnė Stanikaitė.

 

Gero trenerio žodžio susilaukė ir šie kovotojai: Ernestas Valackonis, Dalia Grikšaitė, Patrikas Rudys, Vilhelmas Kačinskas, Jonas Stuopelis, Julija Glotovaitė, Rosita Magelinskaitė. Kai kuriems iš jų sėkmingiau pasirodyti sutrukdė teisėjų šališkumas bei abejotini sprendimai. Šiose varžybose startavo karate mokyklos „Shodan“ mokytojas Lukas Kubilius, nusprendęs jėgas išbandyti prieš kovo mėnesį vyksiantį Lietuvos čempionatą. Visus tris varžovus iš Olandijos Lukas nugalėjo anksčiau laiko -  akivaizdžia persvara siųsdamas į nokdauną savo priešininkus.

 

Tuo pačiu metu šalia esančiame mieste vyko atviras kareivių karate kyokushin Olandijos čempionatas, kuriame sėkmingai kovojo „Shodan“ mokyklos atstovai tarnaujantys Lietuvos kariuomenėje – Asta Galdikaitė bei Eugenijus Dauskurtas. „Shodan“ mokykloje mokytojo keliu pradedanti eiti bei vaikus kartu su savo mokytoju Luku Kubiliumi treniruojanti asistentė Asta Galdikaitė iškovojo sidabro medalį, o Eugenijus įveikęs vieną varžovą, po antros kovos iš varžybų pasitraukė.

 

Karate mokykla „Shodan“  nuoširdžiai dėkoja savo globėjui labdaros ir paramos fondui „Gerumo versmė“ bei jo vadovei Ingai Gusiatinai, fondas geriausiems mokyklos sportininkams dalinai finansavo kelionės išlaidas į Olandiją.

 

 

„Shodan“ mokyklos mokytojai: Lukas Kubilius, Viktorija Silvaškaitė, bei asistentai Arnoldas Stanius, Aivaras Baltmiškis, Asta Galdikaitė, Tautvydas Šniaukas,džiaugiasi ir pastebi, kad auga perspektyvios kartos sportininkų, kurių rezultatai ir pasirodymai tiek respublikinio, tiek tarptautinio lygio varžybose byloja, kad dirbama tinkama linkme bei einama teisingu keliu. 

SUSISIEKITE

20441

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt