Shodaniečių pergalės Šveicarijos atvirame čempionate

Savaitgalyje Šveicarijos, Bouch mieste vyko atviras šios šalies čempionatas į kurį susirinko 300 dalyvių net iš 15 Europos šalių. Jų tarpe buvo ir karate mokyklos „Shodan“ kovotojai, kurie pirmą kartą jėgas išbandė šiame turnyre. Debiutas buvo išties sėkmingas iškovoti 22 medaliai – 3 aukso, 8 sidabro ir 11 bronzos.

Varžybos prasidėjo kata rungtimi (techniko demonstravimo), kur sėkmingiausiai merginų tarpe sekės Ievai Budrytei pavykusiai tarp 19 dalyvių patekti į finą. Finale Ieva nusileido labai pajėgiai varžovei iš Vengrijos Panni Balasz. Vaikinų tarpe bronzos medalį tarp 13 dalyvių iškovojo Gustas Petrošius.

Pasibaigus kata rungčiai prasidėjo kovų rungtis. Šveicarijos čempionatas yra išskirtinis tuom, kad kovos vyksta pagal Japonijos vaikų taisykles, kur leidžiama visa technika įskaitant techniką, kuri yra naudojama ir suaugusiųjų varžybose, taipogi nenaudojama kūną apsauganti liemenė. Prie tokių sudėtingų taisyklių shodaniečiams teko prisitaikyti, nes Lietuvos čempionatuose yra ribojama technika ir dėvima daugiau apsaugų. Nepabūgę iššūkių mūsiškiai garbingai atstovavo šalį ir kovojo iki galo kiekvienoje kovoje. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Sergej Zemlianksij, Ieva Budrytė ir Julija Balčiūtė. Vicečempiono vardus iškovojo Kornelija Jankantaitė, Monika Ryžkovaitė, Gabrielė Zakaraitė, Benedikta Abaravičiūtė, Gustas Petrošius, Vilius Pinikas, Matas Jonauskas. Bronzos medaliais pasipuošė Nedas Gvezdauskas, Martin Kumpis, Vaiva Šalkauskytė, Dominykas Muntrimas, Žygimantas Šniaukas, Arnoldas Žvinklys, Viktorija Zykaitė, Maidas Tarvydas, Lijana Apanavičiūtė, Ronaldas Rusys.

Į varžybas vaikus lydėjęs karatė mokyklos „Shodan“ mokytojas Lukas Kubilius džiaugiasi puikiu auklėtinių startu tokio aukšto lygio varžybose. Varžybos buvo gera ir nauja patirtis bei jėgų išbandymas, shodaniečiai dar kartą įrodė, kad yra viena stipriausių komandų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

 

SUSISIEKITE

61891

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt