Shodaniečių puikus pasirodymas Lietuvos vaikų čempionate

Savaitgalyje Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kyokushin vaikų gimusių 2002m.-2004m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Karate kyokushin mokykla "Shodan" šiose varžybose  pasiekė  puikius rezultatus - iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 10 medalių – 3 aukso, 4  sidabro ir 3 bronzos. Kadangi šiose varžybose skaičiavosi asmeninė įskaita, tai komandinė taurė nebuvo steigiame, tačiau neoficialioje komandinėje įskaitoje šeštus metus iš eilės „Shodan“ mokykla iškovojo pirmąją vietą.

Čempiono vardus  iškovojo: Maidas Tarvydas, Marija Sekunda, Žemyna Špakauskaitė. Vicečempionais tapo:  Arnoldas Nikitin, Austėja Kaubrytė, Ignas Andriekus, Armandas Juška. Bronzos medalius iškovojo Elijus Kučinskas, Lukas Kalvaitis, Jokūbas Keras.

Ypatingai sėkmingai kovojo čempionu tapęs  Maidas Tarvydas, kuris pademonstravo tiek aukštą technikos lygį, tiek stiprų fizinį pasirengimą varžyboms. Visus savo tris varžovus Maidas nugalėjo akivaizdžia persvara, pelnydamas pergalingus taškus  arba techniškais kojų veiksmais, arba stipriais ir galingais rankų smūgiais pramušdamas varžovams korpusą.  Maidas antrus metus iš eilės apgynė Lietuvos čempiono vardą.

Karate kyokushin mokyklos “Shodan” mokytojai bei treneriai džiaugiasi,  kad net 6 metus iš eilės pavyksta išsilaikyt aukščiausiame lygyje esant itin dideliai konkurencijai.

Jau balandžio 5d. Jurbarke vyks Lietuvos  jaunučių čempionatas (12m.-16m.), kuriame  tikimasi taipogi sėkmingų startų. Šios varžybos svarbios tuom, kad tai bus atranka į Europos jaunučių U-16m. čempionatą, tad jom ruošiamasi itin atsakingai.