Tautvydui ir Rositai Švedijos atviro čempionate sidabras. Sveikiname

Savaitgalyje Švedijoje vyko atviras karate kyokushin čempionatas, kuriame Lietuvą bei Klaipėdą atstovavo, karate kyokushin mokyklos „Shodan“ nariai Tautvydas Šniaukas bei Rosita Magelinskaitė.  Neseniai į suaugusiųjų amžiaus kategoriją perėję, vieni perspektyviausių mokyklos jaunųjų kovotojų sėkmingai patirties sėmėsi  aukšto lygio čempionate.  Pasibaigus kovoms Tautvydas ir Rosita tapo varžybų vicečempionais.

Tautvydas Šniaukas kovojo sv.kat.-70kg.  Jau pirmoje kovoje klaipėdietis susitiko su šeiminkų kovotoju Pontus Karlsson, bei kovos pabaigoje rankos smūgiais sugebėjo pasiūsti savo varžovą į nokdauną. Pusfinalio kovoje  įveiktas Nicolai Hansen iš Danijos, tačiau finale nusileista stipriam kovotojui iš Olandijos Wesley Wilbrink.  

Rosita Magelinskaitė kovojo sv. Kat.+65kg. Šių metų Lietuvos jaunių rinktinės narei, tokio aukšto lygio varžybos buvo pirmos, kadangi Rosita dar neseniai startavusi jaunių varžybose, nepabijojo jėgas išbandyti ir suaugusiųjų tarpe, kur kovos kokybė bei meistriškumas ženkliai skiriasi. Pusfinalio kovoje Rosita po pratęsimo įveikė danę Kirsten Galatius, tačiau finale teko nusileisti šių metų Japonijos čempionato nugalėtojai Emi Shoguchi.

„Shodan“ mokyklos kovotojų pademonstruoti rezultatai tikrai puikūs atsižvelgiant į tai jog sezonas dar tik prasideda ir tai, jog Tautvydas ir Rosita tik pradeda savo startus suaugusiųjų amžiaus grupėje. Švedijoje įgyta patirtis tikrai pravers jau greitai vyksiančiame Europos jaunimo čempionate, bei artėjančiame Lietuvos čempionate.

Shodaniečių jau spalio 17d. Šiauliuose laukia Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kur mokyklos kovotojai bandys trečius metus iš eilės iškovoti stipriausios komandos Lietuvos vardą.

SUSISIEKITE

37285

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt