Tomas Struopus išlaikė Juodą karatė diržą. Shodaniečiai vasaros stovykloje.

Neseniai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.

Stovyklos tikslas buvo ne tik aktyviai sportuojant praleist laisvalaikį, įgaut naujų žinių bei patirties, bet ir kelt savo meistriškumą bei įveikti dar vieną laiptelį siekiant aukščiausio karate įvertinimo lygio -  juodo diržo. Stovyklas svečias buvo Pasaulio čempionas Kensaku Yamamoto iš Japonijos, kuris dalinosi savo žiniomis su Lietuvos karatistais.

 

Karate kyokushin mokyklai „Shodan“ ši stovykla buvo ypatinga tuom, kad juodą karate diržą gynėsi Tomas Struopus. Luko Kubiliaus auklėtinis karatė keliu eina daugiau nei 10 metų, jis ne tik yra daugkartinis Lietuvos čempionatų prizininkas, bet ir Europos jaunimo iki 22m. vicečempionas bei bronzos medalio laimėtojas, o taipogi jau eilę metų moko vaikus karate meno.


Egzaminas buvo padalintas į dvi dalis: technikos-fizinio pasirengimo ir kovų rungtis. Technikos-fizinio pasirengimo dalis truko 3val -  jos metu reikėjo netik nepriekaištingai atlikti bazinę karatė technika nuo pat žemiausio iki pat juodo diržo, bet ir įveikti fizinio pasirengimo bei ištvermės testus (atsispaudimai, pritūpimai, atsilenkimai, šuoliukai atleikant aukštus amplitudinius kojų smūgius ir t.t.). Antra dalis buvo kovų rungtis kuri truko apie 1val. ir buvo įveikta 30 kovų. Puikią bazinę bei kovos techniką demonstravęs Tomas užtikrintai įveikė egzamino išbandymą ir buvo įvertintas juodo diržo sertifikatu.

 

Stovyklos dalyvių amžius buvo nuo 16 iki 60metų. Karatė kyokushin kovos menas prieinamas visiems, juo užsiminėja ne tik profesionalūs kovotojai bet ir sveiką bei aktyvią gyvenseną propoguojantys žmonės, kiekvienas šiame kovos mene randa savo. Į šią stovyklą karate kiokušin mokykla „Shodan“ delegavo 21 dalyvį. Ir reikia pasidžiaugti, kad daugiau nei pusė shodaniečių buvo tie, kurie sportuoja „Sveikatingumo“ grupėje ir sportuoja dėl savęs, nesiekiant sportinių rezultatų – tai ir jaunimas, ir vaikų tėvai, ir aktyvią sportinę veiklą bei sveiką gyvenimo būdą propoguojantys žmonės. Daugelis jų ne tik stovykloje sportavo bet ir gynėsi diržus. Visiems yra sudarytos vienodos galimybės tobulėti.

 

Jau rugsėjo pradžioje karate kyokushin mokykla „SHODAN“ pradeda naują sezoną, ir ypatingai kviečia klaipėdiečius į suaugusiųjų „Sveikatingumo“ grupę, išbandyti karatė kyokushin kovos meno, atgauti arba pagerinti fizinę formą, bei siekti ir užsibrėžti naujų tikslų. Juodas diržas yra pasiekiamas visiems nesvarbu nuo kokio amžiaus yra pradedama sportuoti, tad nuoseklus tikslo siekimas ir tobulėjimas sukuria galimybes pasiekti viską. Jau lapkričio mėnesį Lietuvos vyks Europos jaunučių U-16 ir jaunimo U-22, bei suaugusiųjų absoliučios kategorijos čempionatas, kuriam jau dabar ruošias nemažas burys „Shodan“ mokyklos auklėtinių.

Egzaminus stovykloje išlaikė:

Juodas diržas (Shodan) – Tomas Struopus.


Rudas diržas su juoda juostele (1 KYU) – Remigijus Liebus, Arūnas Petrauskas.


Rudas diržas (2 KYU) – Ugnius Knystautas, Arvydas Klovas, Edvinas Cybulyčius.


Žalias diržas su ruda juostele (3 KYU) – Gabrielius Stanevičius, Julius Urbonas, Vilius Lipnickas,   Edgaras Jokubauskas, Benedikta Abaravičiūtė.

Žalias diržas (4 KYU) – Monika Ryžkovaitė, Erika Raibužytė, Laura Pikturnaitė, Vytautas Jokubaitis, Arvydas Rubinas, Ernestas Valackonis, Edvinas Juozaitis, Laurynas Vitkus, Benas Jankauskas.

 

Geltonas diržas su žalia juostele (5 KYU) – Donatas Zaranka, Domantas Ulevičius.


Mėlynas diržas su geltona juostele (7 KYU) – Saulius Kazakevičius.

 

Mėlynas diržas (8 KYU) – Rimantas Visockis.

SUSISIEKITE

62939

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt