LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 

Treniruočių grafika

Kretingos Pranciškonų gimnazija Vilniaus g. 6 (sporto salė 3 aukštas)

Treniruočių dienos: I, III, VI                                                    
Treniruočių laikas:
1-2klasių moksleiviai ir senoji grupė 6-10m. I ir III 17:30h – 18:15h., o VI(šeštadienis) 12:00h-12:45h 
Vaikų rinktinė grupė 10-13m. I ir III 18:15h - 19:30h., o VI(šeštadienis) 12:45h-14:00h.
Vyresniųjų rinktinės ir suaugusiųjų "Sveikatingumo" grupė I ir III 19:30h – 21:00h., o VI(šeštadienis) 14:00h-15:30h.

Kontaktai: Lukas  (860027030), Aivaras (860029905)

Treniruočių dienos: II, IV, V                                                    
Treniruočių laikas:  Naujokai 3-4 klasių moksleiviai nuo 16.30val.

Kontaktai: Lukas  (860027030), Marija (868457906), Rimas (865292269)

 

Vyturio" vidurinė mokykla (Laukininkų g. 30) (Aktų salė)
Treniruočių dienos: II, IV, V
Treniruočių laikas:
Naujokai ir senoji grupė  II,  V 15:00h – 16:00h. , o IV 16:00h - 17:30h
Seniau sportuojančiųjų rinktinės grupė II,  V 16:00h - 17:00h.., o IV 17:00h - 18:30h.

Kontaktai: Viktorija (865088080), Tomas (868623235)


LCC universitetas Michaelsen sporto salė (Kretingos g. 36) 
Treniruočių dienos: I, III, V
Treniruočių laikas:
Igr. (naujokai nuo 6metų): I ir III nuo 17:00h – 17:45h  ir  V nuo 15:00h - 15:45h 
IIgr.(pažengę): I ir III nuo 17:45h – 18:45h  ir  V nuo 15:45h - 16:45h
IIIgr. (vyriausi): I ir III nuo 18:45h – 20:00h  ir  V nuo 16:45h - 17:45h.

Kontaktai: Lukas (860027030), Gabrielius (864316529)


Mokykla-darželis „Saulutė“ (Kauno g. 11)

Treniruočių dienos: I, III, V
Treniruočių laikas:
Naujokai 15:15h – 16:15h
Seniau sportuojančiųjų grupė 16:15h – 17:45h

Kontaktai: Lukas (860027030), Asta (864804638)


„Gilijos
" pradinė mokykla (Taikos pr. 68, Klaipėda)

Treniruočių laikas: Naujokai I, II ir IV nuo 15:00h iki 16:00h
Seniau sportuojančių grupė. I, II, IV  - 16:00h – 17:00h.,

Kontaktai: Gabrielius (864316529). Skaistė (868428842)



Sporto klubas
Eola" ("Akropolis" Taikos pr. 61)
Treniruočių dienos: I, II, IV 
Treniruočių laikas:  Rinktinė (13 – 16 metų) 15:45h – 17:15h.

Kontaktai: Lukas (860027030),  Tomas (868623235)


Medeinės" specialioji mokykla (Panevėžio g. 2) 
Treniruočių dienos: I, III, V
Treniruočių laikas:
Suaugusiųjų "Sveikatingumo grupė"  – 18:00h – 19:30h., o V nuo 18:00h-19:15h
Jaunių ir suaugusiųjų rinktinė – I ir III nuo 19:30h – 21:00h, o V nuo 19:15h - 20:45h


Treniruočių dienos  I, 
 II, IV 
Treniruočių laikas:
Pažengusiųjų grupė (9 -12 metų) – 18:00h – 19:15h.
Rinktinė (13 – 16 metų) – 19:15h – 20:45h.

Kontaktai:  Lukas (860027030), Tomas (868623235)

 


Palangos
Baltijos" pagrindinė mokykla 
Treniruočių dienos: II, IV, VI
Treniruočių laikas:
Naujokai iki 11m. ir senoji grupė .17:30h – 18:15h. (Šeštadienis - 16:00h - 16:45.) 

Vaikų rinktinės grupė. (10-13 metų) – 18:15h – 19:30h. (Šeštadienis - 16:45h - 18:00h.) 
Vyresniųjų rinktinės ir suaugusiųjų "Sveikatingumo" grupė. (13 – 18 metų) – 19:30h – 21:00h. (Šeštadienis - 18:00h - 19:30h.)

Kontaktai: Lukas (860027030), Aivaras (860029905)


„Kranto" progimnazija mokykla, Telšiai (aktų salė)

Treniruočių dienos: II, IV, VII 
Treniruočių laikas:  
Naujokai 6-11m. Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18:00h, o sekmadienį 15:00wal.
Pažengę 10m. ir vyresni Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18:45h, o sekmadienį 15:45wal.

Kontaktai: Asta (864804638), Lukas (860027030)

 


Plungės akademiko
A.Jucio" pagrindinė mokykla" (A.Vaišvilos g. 32), Plungė (Aktų salė)  

Treniruočių dienos: II, IV, VII 
Treniruočių laikas:  
Naujokai 6-11m. II ir IV - 15:00h – 16:00h., VII -  12:00h 
Naujokai 12-16m. II ir IV - 16:00h - 17:00h., VII - 13:00h

Kontaktai: Asta (864804638), Lukas (860027030)


 Gedminų" pagrindinė mokykla (Gedminų g. 3) (Aktų salė)

Treniruočių dienos: I, III, V                                                                                        
Treniruočių laikas:

Naujokai 6-11m. 15:00h – 16:00h.    
Naujokai 12-16m. 16:00h - 17:30h.

Kontaktai:  Lukas (860027030) ir Tomas (868623235)



"Versmės" progimnazija, I.Simonaitytės g. 2, Klaipėda

Treniruočių dienos: II, III, V 
Treniruočių laikas:  
Naujokai 6-9m. 15:30h – 16:30h.   
Naujokai 10-13m. 16:30h - 17:30h.

Kontaktai: Gabrielius (864316529), Skaistė (868428842)


"Tauralaukio arena" Tauralaukio g. 1, Klaipėda

Treniruočių dienos: I, II, IV

Igr. (naujokai nuo 6metų): I  nuo 15:00h – 15:45h, o II ir IV nuo 16:15h - 17:00h 
IIgr.(pažengę): I nuo 15:45h-16:45h, o II ir IV nuo 17:00h - 18:00h. 

Kontaktai: Gabrielius (864316529), Dominykas (868270455) 



GIMIMO DIENOS

Šiandien

Veronika Timakova

Veronika Timakova

 

Šiandien

Eimantas Pikturna

Eimantas Pikturna

 

Justina Vrašinskaitė po 2 dienų

 

Edgaras Malcius po 2 dienų

 

Deilas Raišutis po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

Startas
maistas sportuiwww.paysera.ltLCC tarptautinis universitetas