Shodan.lt naujienos

11/092023

Palangos miesto atstovavimas respublikinėse ir tarptautinėse varžybose

Palangos Kyokushin karate klubas „Shodan“ baiginėja Palangos miesto savivaldybės sporto programos projektą, „Palangos miesto atstovavimas respublikinėse ir tarptautinėse varžybose bei karatė kiokišin plėtra“. Pagal šį projektą vaikai buvo visus metus ruošiami ir dalyvavo varžybose, kuriose sėkmingai atstovauja Palangos miestą. Kelionės išlaidos buvo padengiamos iš projekto lėšų.

05/122023

Palangos „Shodan” sportininkų pergalės Lietuvos vaikų čempionate Kėdainiuose

Šių metųbalandžio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatas - vienos iš svarbiausių visame karate sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies sportininkai nuo 10 iki 14 metų amžiaus. Lietuvos vaikų čempionate kumite (kovų) rungtyse pergalių siekė apie 608 sportininkus iš 40 Lietuvos karate klubų. Palangos karate kyokushin mokykla „Shodan“ sportininkai iškovojo net 10 medalių – 3 aukso ir 7 bronzos. U11 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 40 kilogramų čempione tapo sportininkė Greta Vaitekūnaitė. U12 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 50 kilogramų aukso medalį iškovojo Linas Skališius. U12 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 60 kilogramų čempiono titulą iškov

04/292023

Lietuvos vaikų čempionatas 2023

Šių metų balandžio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatas - vienos iš svarbiausių visame karate sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies sportininkai nuo 10 iki 14 metų amžiaus. Lietuvos vaikų čempionate kumite (kovų) rungtyse pergalių siekė apie 608 sportininkus iš

04/212023

Shodaniečių pergalės Lietuvos čempionate ir iškovoti kelialapiai į Europos čempionatą

Balandžio 16 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunių (U20) čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos karate klubų. Šiame čempionate dalyvavo ir Klaipėdos Kyokushin Karate mokyklos „Shodan“ sportininkai, kurie iškovojo net 34 medalius: 15 aukso, 9 sidabro ir 10 bronzos. Susumavus visus šiame čempionate dalyvavusių sportininkų rezultatus – komandinėje įskaitoje Shodan mokykla dar kartą įrodė, jog yra stipriausias karate klubas Lietuvoje bei iškovojo dar 24 kelialapius į Europos U-16, U18, U20 čempionatą, kuris vyks Vengrijoje birželio 24 dieną. Jaunimo (U20) amžiaus moterų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kilogramų aukso medalį bei kelialapį į Europos čempionatą iškovojo Shodan karate klubo sportinin

04/072023

Shodaniečiai – stipriausi tarptautinėse IPPON taurės varžybose

Šių metų balandžio 26 dieną Vilniuje buvo surengtos tarptautinės kiokušin karatė IPPON taurės varžybos, kuriose triumfavo karate kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai. Šios varžybos buvo didžiausias karate renginys visoje Europoje – jose dalyvavo net 1570 sportininkų iš Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos bei Latvijos. Susumavus dalyvavusių sportininkų rezultatus – pirmąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo karate kyokushin mokykla „Shodan“. Šio klubo sportininkai iškovojo net 484 medalius – 110 aukso, 152 sidabro ir 222 bronzos. Varžybose čempionais tapę auklėtiniai: Domantas Kubilius, Edas Reikertas, Eimantas Zavadskas, Julija Songailaitė, Martynas Kontrimas, Vykintas Kubilius, Ana Merkelytė, Arijus Jokūbas Čižauskas, Arminas Stukoni

04/052023

Europos pilno kontakto karatė čempionatas

Gioteborge (Švedija) vykusiame 2023 metų Europos pilno kontakto karatė čempionate Klaipėdos karatistai iškovojo visų spalvų medalius. Dar kartą buvo įrodyta, kad Klaipėdos karatė atstovai - vieni geriausių Senajame žemyne. Pirmieji varžėsi kata (technikos demonstravimas) rungties meistrai. Ketvirtfinalyje klaipėdiečiai įveikė Švedijos rinktinę, pusfinalyje pranoko Ukrainos komandą, o finale pranoko savo principinę konkurentę, vėl Europos čempionato sidabrą pelniusią Klaipėdos "Shodan" klubo ekipą (Joana Timinskienė, Greta Intaitė, Rima Barusaitė ir Matas Jonauskas). Vėliau Gioteborge vyko kumite (kovos su varžovais) varžybos. Čia puikiai pasirodė Klaipėdos "Shodan" karatistai - iškovotas vienas aukso ir vienas bronzo

03/132023

Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionatas

Shodaniečių pergalės Lietuvos kata čempionate ir iškovoti kelialapiai į Europos čempionatą Kovo 12 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionatas, kuriame dalyvavo techniškiausi Lietuvos karate klubų sportininkai. Šiame čempionate dalyvavo ir Kyokushin Karate mokyklos „Shodan“ sportininkai, kurie iškovojo net 77 medalius: 22 aukso, 26 sidabro ir 29 bronzos. Susumavus visus šiame čempionate dalyvavusių sportininkų rezultatus – komandinėje įskaitoje Shodan mokykla dar kartą įrodė, jog yra stipriausias karate klubas Lietuvoje bei iškovojo 7 kelialapius į Europos U-16, U18, U20 čempionatą, kuris vyks Vengrijoje birželio 24 dieną. Jaunimo amžiaus moterų grupėje Greta Intaitė pirmoje kovoje nugalėjo Miglę Misiulytę (Tori), antroje kovoje laimėjo prie

03/072023

Let‘s join the fight together varžybos

Kovo 4 dieną, Kaune, vyko Let‘s join the fight together varžybos, kurios yra organizuojamos kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Varžybų metu už dalį surinkto startinio mokesčio bus išpildytos sunkiomis ligomis sergančių vaikų svajonės. Šiose varžybose dalyvavo Karate Kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai, kurie iškovojo net 125 medalius, iš kurių: aukso – 26, sidabro – 37, bronzos – 62. Čempionais vaikinų tarpe tapo: Gustas Prakuliauskas, Dominykas Poškus, Mantas Galgzdys, Donatas Zeigis, Gratas Tamošiūnas, Daniil Grigorjev, Martin Kumpis, Herkus Kaminskas, Joris Bušma, Benas Radeckis, Augustas Ambrazaitis, Julius Antonovičius, Liutauras Pachomovas, Vitalij Shevchenko, Dovydas Bušnevas, Timofej Fiodorov, Titas Eidėjus, Gintaras Jonaitis, Taju